Creampie

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

למי שלא יודע, Creampie זה מה שנקרא בתעשיית הפורנו גמירה בפנים ושפיכה של הזרע לתוך הכוס או התחת. אני לא יודעת אין לקרוא לזה בעברית. "עוגת קרם"??? "פשטידת קרם"??? לא מסתדרים לי השמות האלו.

קשה להסביר את ההנאה שאשה מרגישה כשגבר גומר בתוכה. יש לזה שני חלקים: אחד, זה אם האשה יש לה כוס או תחת רגישים אז היא יכולה להרגיש את הזין של הגבר מתרחב ומתכווץ תוך כדי שהוא פולט החוצה את הזרע שלו. זו הרגשה מאוד נעימה בתוך החור שלך. והדבר השני שזה עצם התחושה של הנוזל החם בפנים. גם התחושה הזאת קשורה לכמה רגישים הפתחים של האשה. סקסולוגית שאני מכירה בלונדון ספרה לי שיש נשים שלא מרגישות בכלל את הזרע בתוכן, ויש כאלו שמרגישות מצוין.

למזלי, אני מאלו שמרגישות מצוין. בעצם, אני מרגישה מצוין כל מה שנעשה בתוכי, ונהנית מכל מגע. אבל יש הבדל בהרגשה שלי כשעמית שופך, למשל, בתוך הכוס שלי, לבין כשהוא שופך לי בתוך התחת . בכוס אני מרגישה את הזרע שלו עמוק בתוכי. הזין של עמית כל כך גדול, שכאשר הוא מזיין חזק במיוחד ועמוק עמוק, אני מרגישה את הראש של הזין ממש בתוך הרחם שלי. ואם הוא משפיך שם בפנים, אני מרגישה את זה. ואני ממש ממש אוהבת את זה! אבל כשעמית משפיך לי בתוך התחת, אם הוא משפיך ממש עמוק בפנים, אני לא כל כך מרגישה את הזרע שלו בתוך בתחת שלי. מה שכן, אני מרגישה את זה נהדר כשהשפיך מתחיל לנזול החוצה. כשהוא מתקרב לחלק התחתון ביותר של תעלת התחת שלי, ועומד לזלוג החוצה מהחור, זה מתי שאני מרגישה טוב טוב את הזרע בתוכי, ונהנית מאוד.

יריב שאל אותי פעם, בהפסקה שעשינו במהלך אורגיה בין זיון לזיון, מה אני יותר אוהבת: Creampie בכוס או Creampie בתחת. "לא יודעת", אמרתי. "לכל אחד יש יתרונות וחסרונות, אני מניחה". "ומה את מעדיפה?", יריב שאל אם מירב. "כאילו שאתה לא יודע", היא צחקה. "ברור שאני מעדיפה את הגמירה בכוס. מרגישים את זה יותר טוב מאשר בתחת. לכן הרבה פעמים אם אני מזדיינת בתחת, אני אוהבת שהזין יוצא משם ונכנס לכוס רק בשביל ההשפכה", הסבירה מירב. "אבל כמובן, אני עדיין מאוד אוהבת זיון בתחת וגמירה שם".

"אתם יודעים מה?", עמית הצטרף לשיחה, וראיתי שהזין שלו התחיל להתעבות. "מכל הדברים שעשינו ביחד, אני לא זוכר שאחת מכן קבלה Creampie כפול, בכוס ובתחת בבת אחת. אני זוכר שקרה שיריב ואני גמרנו יחד לאורית בתוך התחת אחרי זיון אנאלי כפול, אבל אני לא חושב שעשינו את זה לשני החורים יחד". מירב הרימה גבה. "עמית, אני חושבת שאתה צודק. אגב, אם הזכרת חדירות כפולות... שמתם לב שמעולם לא עשינו – אורית ואני – חדירה כפולה בכוס? רק בתחת." מירב צודקת. "אני לא מסוגלת לזה", אמרתי. "הכוס שלי צר מדי. תמיד אמרתי שאני יכולה לעשות עם התחת שלי יותר מאשר עם הכוס...". עמית צחק. "כן, הכוס שלך צר מאוד", אמר לי. "וגם של מירב. אני חושב שכדאי להשאיר אותם ככה, בנות. נראה לי שכללית גברים לא אוהבים כוסים רחבים מדי..." יריב הנהן בהסכמה. "מה שכן", אמרתי, והתחלתי להרגיש בדגדגן שלי אץ הזרמים המוכרים של תאווה, "מירב צודקת שאף פעם לא קיבלתי Creampie בכוס ובתחת בעת ובעונה אחת. הגיע הזמן לתקן את זה!"

קמתי מן השטיח ונגשתי ליריב. הזין שלו אמנם התחיל לגדול שוב, אבל לא מספיק מהר לטעמי. עמית כבר היה כמעט במלוא הגודל, לכן החלטתי לטפל יפה ביריב. לקחתי את הזין שלו בפה, והתחלתי למצוץ לו. סגרתי את השפתיים סביב האבר שלו, שאבתי אותו, והתחלתי להניע את הראש שלי ומעלה ולמטה, מכניסה ומוציאה את הזין היפה של יריב מהפה שלי. כשהוא נכנס, הכנסתי אותו עמוק לגרון שלי, והוא גנח בהנאה. עם אחת הידיים שיחקתי לו בביצים, ומהר מאוד הוא טפח למימדיו המירביים. "אתה רוצה אצבע לתחת?" שאלתי אותו, כשעליתי לרגע לקחת אוויר. "כן...", הוא גנח. ידיו ליטפו את ראשי, ובעדינות הוא הוריד אותי בחזרה אל הזין שלו. חחחח.... הוא רצה עוד מציצה... אוקי, בשמחה! חזרתי למצוץ ליריב את הזין היפה שלו, ושלחתי את אחת האצבעות שלי מתחתיו אל תוך החור של התחת שלו. כשהאצבע היתה בפנים, הזזתי אותה שם בתנועה של 'בוא הנה', והאנחות של יריב ספרו לי שהוא מאוד נהנה.

על הכורסא שממול קבל עמית טיפול ממירב. הוא היה עם הרגליים למעלה, היד של מירב מאוננות את הזין הענק, והלשון שלה מלקקת לעמית את החור בתחת. היא הוסיפה אצבע שחדרה לעמית לתחת, וגם הוא נהנה מאוד, אם לפשוט לפי הקולות ששמעתי ממנו.

בשלב מסויים כבר הייתי מיוחמת מדי מכדי להמשיך את המשחקים האלו. "בואו", אמרתי לשני הגברים. השכבתי את יריב על השטיח ועליתי עליו, משתחלת על הזין הגדול והעבה שלו ומתחילה להזדיין. לעמית היה ברור בדיוק מה לעשות: הוא בא מאחורי, בעדינות הוריד את הגב שלי למטה כך שהשדיים שלי היו בהישג-פיו של יריב, שהחל מיד ללקק את פטמות שלי. וואוו!!! זה היה מעולה!!! ואז עמית שלי כיוון את הזין לו לחור האחורי שלי, והגשתי את הקצה נוגע לי בחור של התחת. הפסקתי לנוע על הזין של יריב. שיניתי תנוחה כך שהוא יוכל לזיין אותי בעצמו, מתרומם למטה למעלה, והתכוננתי לקבל את עמית בתחת. "מוכנה?", הוא שאל אותי העדינות, כאילו שלא היה לי את הזין שלו בתוך התחת שלי כבר אלפי פעמים... "כן... אני מוכנה....", עניתי לו בתשוקה. "אני מוכנה לחדירה של הזין שלך לתוך החור של תחת שלי. קדימה! תכניס לי!" עמית לא השתהה, ודחף את הזין לתוכי. אמנם זה היה סיבוב שני של זיונים באותו ערב, אבל בתחת עדיין לא קבלתי באותו יום. אז עמית היה זהיר (למרות שאני באמת מקבלת לתחת בקלות, בדרך כלל) ולאט לאט הזין הענקי שלו נעלם עמוק עמוק בתוך התעלה הצרה והחמה של התחת שלי. "אני מתה על זה!!!", אמרה מירב שישבה לידינו וצפתה במתרחש, ידה על הדגדגן שלה והיא מאוננת אותו במרץ. "לא משנה כמה פעמים אני אראה את אורית מזדיינת... תמיד אני מתפעלת מזה ומתחרמנת כמו מטורפת רק מלהסתכל!!!", היא הצהירה. "אז תסתכלי...", גנחתי באקסטזה, נהנית מהזיון הכפול ששני הבנים העניקו לחורים הלוהטים שלי. "תסתכלי, ותראי איך אני מקבלת זין בכל חור... איך יריב טוחן לי את הכוס ועמית פוער לי את התחת !!! תסתכלתי, מירב, כי אחר כך הם יעשו לך את אותו הדבר!!!" שני הגברים החטובים שעשו ממני סנדוויץ' זיינו אותי חזק וטוב. הרגשתי נהדר! הרגשתי איך הזין העבה של יריב ממלא לי את הכוס, נכנס ויוצא ממנו בקצב מהיר, נוגע שכל נימי העצבים הכי קטנים שיש באבר המין שלי. היתה לי הרגשה שהוא מאוד מחורמן, וממש רוצה להשפיך לי בתוך הכוס. באותו זמן גם הרגשתי איך עמית עם הזין הענק שלו דופק אותי בתחת, מזיין לי את החור הקטן של התחת חזק, מחדיר את הכלי האדיר שלו הכי עמוק שאפשר, מחזיק את עכוזי התחת שלי פתוחים ונהנה ממראה הזין המדהים שלו עמוק בתוך התחת שלי.

מירב הפסיקה לאונן. היא השתחלה מאחורינו, ואיכשהו הגיעה עם הלשון וליקקה את הביצים של יריב ושל עמית בזמן שהם מזיינים אותי ביחד. זה בטח לא היה לה קל, כי שנים זזו כל הזמן, אבל איכשהו היא הצליחה, ושמעתי את יריב אומר לה "תלקקי לא רק את הביצים, אלא גם מתחתיהן". לא יכולתי לראות בדיוק מה קורה, אבל הגניחות שנשמעו מכל הכיוונים העידו שכולם נהנים מאוד מהזיון.

"אאאחחחחח.....", נאנח עמית. "מירב מכניסה לי אצבע לתחת....", הוא תיאר לי תוך כדי שהוא ממשיך לזיין אותי בתחת חזק ועמוק. "גם לי היא הכניסה אצבע לתחת", אמר יריב, מתנשף מתחתי ממאמץ הזיון. חייכתי אליו, התכופפתי ונישקתי אותו. "מצוין", אמרתי מתנשפת. "אני מחכה שתשפיכו שניכם לתוכי, אבל לא ביחד. אני רוצה להרגיש כל השפכה לחוד, בסדר? ואחרי זה אני אגמור גם, כשהחורים שלי מלאים בשפיך שלכם. מי משפיך ראשון?" היתה שתיקה של רגע, רק צלילי הדפיקה נשמעו בחדר, וזה היה מחרמן מאוד. "אני מתקרב לגמירה", הודיע לי יריב. "תשפיך!!!" צעקתי עליו באקסטזה. "תמלא את הכוס שלי בשפיך שלך!!!" ואז יריב פלט צרחה של תענוג, והרגשתי את כל הגוף שלו רועד מהנאה שעה שקבל אורגזמה והשפיך שלו התחיל לצאת ולמלא לי את כוס ואת הרחם. רגשתי מצוין את חום של הנוזל הנפלא, וגם נהניתי לראות את פניו של יריב, מתחתי, בוהקות מרוב עונג. רגע אחד אחרי שהוא סיים להשפיך, תפס עמית את המותניים שלי בכוח. "אורית... אני גומר!!!! אני משפפפפפפייייךךךךךך!!!!!....." ובבת אחת זרם אדיר של שפיך התפרץ מהזין של עמית.
הרגשתי נהדר איך הזין של עמית מתכווץ ומתרחב בתוך התחת שעה שהוא השפיך את כל הזרע שהיה לו בביצים עמוק לתוך התחת שלי. וואוו.... להרגיש את הזין הזה מתכווץ ומתרחב בתחת שלי.... זה היה פשוט מדהים!!! וגם הרגשתי את המטחים הכבדים של השפיל נורים בתוך התחת שלי אחד אחרי השני. "תשפיכו לזיין אותי!!!" קראתי. "אל תפסיקו!!!" יריב חזר מיד לנוע בתוכי פנימה והחוצה, ועמית זיין לי את חור של התחת בכוח, ממשיך להשפריץ פנימה עוד ועוד זרע רותח. הרגשתי איך מתמלאת בשני החורים שלי, מקבלת שפיך מכל כיוון, הכוס והתחת שלי מלאים במיצי האהבה של עמית ויריב. זה היה הזמן שלי לגמור גם-כן. שיחררתי את הדגדגן שלי, והאורגזמה שלי הגיעה ונפלה עלי כמו מטאור באמצע לילה של קיץ. בוםםםםםם!!!!!!! הרגשתי שאני מפוצצת ומתפרקת למיליון חתיכות... כל הגוף שלי רעד בזמן שאני סנדוויץ' בין שני הגברים שמזיינים אותי, ולא מפסיקים לדפוק לי את חור של הכוס ואת החור של התחת. ובכל הזמן שהאורגזמה השתוללה בגופי, יכולתי להגיש בברור את השפיך החם של עמית ויריב בתוכי. הרגשתי רטובה מבפנים, חמימה, סקסית ומיוחמת. וואוו!!! לא ידעתי שכמויות כאלו של שפיך בתוך הכוס ובתוך החור של התחת שלי יעצימו את האורגזמה למימדים כאלו! וואוו!!! איזו חוויה!!!

עמית יודע לתאר אורגזמות הרבה יותר טוב ממני, אז אני קצת מעתיקה מהביטויים שלו... אבל בהחלט כל דרך שבה הוא מתאר את האורגזמות שלי, היא באמת מאוד מתקרבת למה שאני חווה במציאות. יש לי כזאת הנאה מסקס איתו ועם יריבו ומירב, שאין באמת מילים מתאימות לתאר את זה...

אחרי שעברה האורגזמה שלי, עמית ויריב הפסיקו לזיין אותי. מירב הביאה מגבת מערמת המגבות שאנחנו מכינים בהישג-יד בכל פעם שאנחנו מזדיינים יחד, והיא פרסה אותה למרגלות הספה. עמית שלף את הזין מתחת שלי (ו...וואוו!!!... הוא עדיין היה גדול מאוד!!!....) ואני קמתי מעל יריב. במהירות התיישבתי עם התחת על הספה, הרמתי את הרגליים ועם שתי ידיים פיסקתי את התחת שלי ואת הכוס. השפיך של יריב החל נוזל החוצה ואחרי רגע – כשדחפתי עם שרירי חור התחת שלי – גם השפיך של עמית הגיח מתעלת התחת שלי. מירב מיהרה להתיישב מולי, פתחה את הפה וקלטה על הלשון החמה שלה את השפיך שנזל מהחורים שלי. אחרי עוד רגע, חור התחת שלי השפריץ החוצה בבת אחת את כל השפיך של עמית שעדיין היה בפנים, וזו היתה כמות ענקית! מירב תפסה את הכל בפה שלה, ובלעה את הזרע עד הטיפה האחרונה. ואז היא התנפלה על הכוס שלי עם השפתיים שלה, מצצה לי אותו ונשכה את הדגדגן הנפוח, והייתי כל כך רגישה מהאורגזמה הקודמת, שכמעט מיד קבלתי אורגזמה נוספת, שגרמה לי להתעוות על הספה עד כדי-כך שממש נפלתי ממנה על השטיח וכמעט שעל הראש של מירב. מירב לא 'וויתרה' לי, אלא המשיכה לאכול לי את הכוס רטוב עד שהפורקן חלף, ונרגעתי.

"אני רוצה שעכשיו תנוחו שלשתכם קצת", בקשה מירב, מלקקת את שפתיה ומוודאת שלא 'בוזבזו' שום טיפות של שפיך. "תנוחו, כי עכשיו תורי. גם אני רוצה Creampie בכוס ובתחת יחד!"

לאף אחד מאיתנו לא היתה כוונה לאכזב את מירב החמודה, הסקסית היפה.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
  הסקס הראשון של יריב
  השפכות - אפילוג
  השפכות 3
  השפכות 2
  השפכות
  הפסנתר המושווה
  הטבעות
  הטבעת
  סווניגרס קלאב
  חומרים טבעיים
  המופע של מירב ויריב – חלק א'
  הזרוע המבצעת
  חילופי תפקידים
  גמירה חשמלית
  עבדות מודרנית – מאחורי הקלעים
  עבדות מודרנית
  ...גם בלעדייך...
  מתקפת נגד
  משהו זריז
  Lovense
  האנאלי הראשון שלנו
  רגעים שטוב לזכור...
  Christening
  Quickies
  אני אפתח לך את תחת!!!
  על המרפסת
  החטא ו'עונשו'
  במועדון להגשמת פנטזיות
  עבודת אצבעות
  The Fucking Machines
  זיון מכל הלב
  הביקור בבית הקפה
  האורך- קובע או לא קובע?
  הנדנדה
  Watersports
  מן החנות לחומרי בנין, באהבה
  חוקן מקורי מאוד
  מבוכה
  המורה למדעים
  מירב בארץ הווטסאפ
  Shocking Aftershock
  הארכיון (3)
  איזה שהוא סוג של פרס?
  Le déjeuner
  אקרובטיקה
  הארכיון (2)
  הארכיון (1)
  תחרות ה-CC
  חלוקת עבודה
  איש העסקים
  גם יריב רוצה
  הדבר שעמית הכי אוהב
  רומנטיקה בשלש לפנות בוקר
  זיון בין השדיים
  זיון עצמי
  לא מספיק חולה...
  השפכה בקיצור
  כן, המפקדת!
  תיבת הצעצועים של אורית
  First Class Sex
  יותר רטוב מרטוב
  אורית מפנטזת על כנרת
  פנטזיה
  יותר טוב מסרט פורנו
  בדיקה תקופתית 2019
  זיון כפול שלש
  שיעור באנטומיה של הגבר
  מסאז' בפרוסטטה
  חקירה ב Slow Motion
  שמונה ורבע בערב
  לא לימדו אותך לדפוק?
  כמו דניאלה
  הרפתקה שניה על החוף
  צהריים בקופנהגן
  תאונן בשבילי
  הפעם הראשונה
  דו-רה-מי
  בוקר בקופנהגן
  לילה בקופנהגן
  הכושי
  אורית עונה על שאלות
  הרפתקה על החוף
  ועכשיו תורו יריב...
  ולקינוח...
  מארבעה יצא אחד – חלק ב'
  מארבעה יצא אחד
  כשמדברים בפשטות...
  Footjob
  יום חופש
  עם אורית ואילנה
  השלב הבא – 2
  השלב הבא
  בתיאבון
  סמאנטיקה
  מירב
  תראה איך השפיך שלך יוצא!
  יומן שבועי
  דואט
  אילנה
  פתוחים לעסקים
  רק תסתכלו
  כמעט תאונה
  העבד
  הגילוח הראשון שלי
  יריב צופה ומאונן
  לשכוח את האידיוט
  המופע של אורית
  התוכנית של אורית
  בדיקה תקופתית – הזווית הנשית
  ביקורת תקופתית
  רומנטיקה
  ה"כישלון" האנאלי
  שיעור בהגיינה אנאלית
  הדילדו הכפול – חלק ב'
  הדילדו הכפול – חלק א'
  השפכה על הרגליים של אורית
  המטווח
  חיים בסרט
  ערב של "הכל כפול"

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
אפליקציית הכרויות חדשנית ובחינם!
להכיר מעולם לא היה פשוט ומהנה כל כך.
הורידו עכשיו בחינם את אפליקציית הכרויות XYDATE וקבעו פגישה כבר הערב.

לחצו כאן להורדת האפליקציה בחינם

תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה